Bractwo Kości
» Strona główna
» Najpoczytniejsze artykuły
» Zaproponuj artykuł
» Staty
Ludzie
Witaj przybyszu

Rejestracja jest całkowicie niezobowišzujšca i umożliwia dostęp do wszystkich obszarów tej strony.
Dołącz do nNas!
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy:  Bractwo
Brak połšczenia  orth  
Brak połšczenia  Loke  
Brak połšczenia  wulu  
Brak połšczenia  Kazior  
Brak połšczenia  Lukas  
Brak połšczenia  Szaitis  
Użytkownicy:  Użytkownicy:
Ostatni:  Nowy dzisiaj: 0
Ostatni:  Nowy wczoraj: 0
Ostatni:  Razem: 29
Ostatni:  Ostatni:
axusev
Użytkownicy:  Online
Użytkownicy:  Użytkownicy: 0
Gości:  Gości: 1
Razem:  Razem: 1
Użytkownicy:  Użytkownicy online
Brak użytkowników online
Ostatnie komentarze

:: Bo daleko im precyzją do... Autor: Loke Dodano:  26-08-2013
:: Bardzo ładna konwersja.... Autor: wulu Dodano:  26-08-2013
:: 40tka aż bije po oczach.... Autor: wulu Dodano:  26-08-2013
:: Uwielbiam Twoich Uruków,... Autor: Loke Dodano:  22-08-2013
:: Zdecydowanie najfajowszy... Autor: Loke Dodano:  22-08-2013
:: Dzięki za komenty i witamy... Autor: Loke Dodano:  21-08-2013
:: Niezłe Autor: basanti_pl Dodano:  21-08-2013
:: Fajny. Żeberka rozumiem do... Autor: orth Dodano:  19-08-2013
:: Najbardziej upośledzony... Autor: wulu Dodano:  22-03-2013
:: Tak patrze na te ich... Autor: orth Dodano:  19-03-2013
Wyszukaj w serwisie

Warhammer Fantasy Battle
» Niusy
» Publicystyka
» Relacje
» Fotostory
» Poradniki i tutoriale
» Zapowiedzi
» Raporty bitewne
Warhammer Fantasy Role Play
» Niusy
» Publicystyka
» Zapowiedzi
» Recenzje
» Humor z sesji
Planszówki
» Niusy
» Publicystyka
» Poradniki i tutoriale
» Zapowiedzi
» Recenzje
cRPG
» Niusy
» Publicystyka
» Poradniki i tutoriale
» Zapowiedzi
» Recenzje
Książki
» Niusy
» Publicystyka
» Zapowiedzi
» Recenzje
Filmy
» Niusy
» Publicystyka
» Zapowiedzi
» Recenzje
Muzyka
Niusy
Publicystyka
Zapowiedzi
Recenzje
Konwenty
» Niusy
» Relacje
» Fotostory
» Zapowiedzi
Z dupy
» Arty z dupy
   Frostheart Phoenix    piątek, 11 października 2013
Wysokie Elfy lub Elfy Wysokiego Rodu rzadko goszczą na naszej stronie, a szkoda. Bardzo fajna armia, zwłaszcza teraz kiedy od kilku miesięcy cieszy się nowym podręcznikiem. Armia jest teraz lepsza, bardziej grywalna turniejowo, pojawiły się nowe jednostki i modele, a między nimi bohater tegoż artykułu – Lodowy Feniks. Jako, że HE cieszą się ostatnio sporą popularnością postanowiłem nabyć ptaszysko i pomalować w celach zarobkowych. Gdy oglądałem model na stronie GW to miałem mieszane uczucia, jednak po złożeniu i pomalowaniu muszę powiedzieć, że jest zaje fajny. Najchętniej bym się z nim nie rozstawał i tylko dokupił mu jeszcze kolegę i całą HElficką armię hehe! Model można złożyć na kilka sposobów – jako Ognistego lub Lodowego Feniksa oraz w wersji z jeźdźcem lub bez – wtedy zostaje nam piesza figurka HElfickiego Nobla. Ja wybrałem Lodowego Feniksa w wersji bez jeźdźca, bo taki jest w chwili obecnej najpopularniejszy na turniejowych stołach. Zapraszam do galerii!
» Cały artykuł: 'Frostheart Phoenix'
   Opublikował: Loke    Zobaczyło: 2013 osób    Dział: WFB - Wysokie Elfy    Kategoria: Fotostory    

   Bitwa na Biurkowym Polu    poniedziałek, 02 września 2013
Ostatnia inwazja Chaosu na ziemie Imperium miała miejsce w AD 2012. Generał Orthoxelius zebrał w naprędce co miał pod ręką i dzielnie stawił czoła żelaznej nawałnicy z północy prowadzonej przez demonicznego Lokiego. Do starcia doszło na połączonych biurkach w siedzibie głównej firmy Orth.com Zdecydowaliśmy, że w bitwie mogą brać udział tylko pomalowane modele – Orth przemycił co prawda trochę czarnuchów na pole bitwy, ale to bardzo zajęty człowiek jest, więc trza docenić, że w ogóle ma jeszcze gdzieś tam trochę czasu żeby pomazać żołnierzyki. Była to też ostatnia bitwa Ortha (a przynajmniej taką mam nadzieję…) na starym imperialnym podręczniku. Wieść niesie, że czarne chmury gromadzą się znów na Północy i wkrótce ruszy kolejny najazd z Pustkowi Chaosu, nowy podręcznik mógłby być wtedy bardzo pomocny, a wsparcie elitarnych rycerzy na Demigryfach mogłoby się okazać decydujące! Zapraszam do fotoraportu!
» Cały artykuł: 'Bitwa na Biurkowym Polu'
   Opublikował: Loke    Zobaczyło: 1296 osób    Dział: WFB - Ogólnie    Kategoria: Raporty bitewne    

   Runebound, czyli fajna planszówka do wódki    niedziela, 01 września 2013
Wszystkie piękne rzeczy się kiedyś kończą i podobno nasza strona też ma swoją datę ważności, która upłynie za mniej więcej rok… Miejmy jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie…W międzyczasie chciałbym opublikować rzeczy które umknęły gdzieś po drodze, a warte są zapamiętania. Dzisiejszym tematem będzie gra planszowa Runebound. Giera bardzo udana, mimo, że jest to swego rodzaju kolejny klon nieśmiertelnej Magii i Miecza – karty postaci, karty zdarzeń, walka magiczna, na miecze lub na broń dystansową, gromadzenie broni i towarzyszy, podbijanie statystyk, aż postać będzie gotowa zmierzyć się z końcowymi bosami, którzy trzęsą krainą… A jednak Rune ma to coś, że przyjemnie się gra, zwłaszcza gdy procenty buzują. Jedną z sesji z tą właśnie planszówką udało się uwiecznić polaroidem…
» Cały artykuł: 'Runebound, czyli fajna planszówka do wódki'
   Opublikował: Loke    Zobaczyło: 1737 osób    Dział: Planszówki    Kategoria: Recenzje    

   Herald of Khorne, zwany też Herlakiem Khorna    niedziela, 01 września 2013
Pamiętacie mobilną armatę jaka podarował Khorne swoim wyznawcom? Otóż ten zestaw można było złożyć na 2 sposoby albo jako działo z poprzedniego fotostory albo jako Blood Throne of Khorne z Heraldem i tronem zamiast lufy. Czym jest ów tron? Nie wiem i nie chce mi się sprawdzać i tak pewnie nigdy tego wynalazku na bitewnym stole nie spotkam, bo każdy woli mieć wykoksowane działo albo 2 działa. W każdym razie pozostał mi po Skullcanonie (tak przy okazji to poszedł na Jebaju za 42Ł) Herald i tron. Tron zostanie kiedyś użyty na platformie bojowej Mamotha Chaosu, ale to kiedyś.. Natomiast Herald dostał trochę GSu w dupę (dosłownie) – musiałem mu uformować na nowo poślady żeby mógł stać na podstawce, bo oryginalnie miał pozę „dżokejską”. Później stworzyłem dla niego specjalną podstawkę i voila! Produkt gotowy, już szuka swego nowego właściciela…
» Cały artykuł: 'Herald of Khorne, zwany też Herlakiem Khorna'
   Opublikował: Loke    Zobaczyło: 1357 osób    Dział: WFB - Demony Chaosu    Kategoria: Fotostory    

   SkillCannon, tj Skullcannon of Khorne    wtorek, 20 sierpnia 2013
O tak! Khorne lubi armaty i wszelkie strzelanie! Dlatego dał swoim wyznawcom Działo! Model przeleżał trochę na półce, zakupiłem go tuż po premierze nowego podręcznika demonów w celach oczywiście zarobkowych. Pomyślałem, że takie działo albo 2 będzie chciał mieć każdy klimaciarz. Niestety brak czasu, chęci, itp sprawiły, że ukończyłem Skillcannon dopiero w ostatni urlop, który niestety skończył się wczoraj - na szczęście za miesiąc następny:)Jak patrzę na ten model to mam mieszane uczucia, zdecydowanie pasuje do 40k, natomiast czy do WFB nie jestem do końca przekonany. Z pewnością tył, środek i góra modelu są wporzo, niestety przód, czyli ten dziwaczny pysk to projektancki niewypał. Póki co zapraszam do galerii i krótkiego opisu mozliwości tego najlepszego działa w całym WFB - o tak, jest lepsze od Ironblastera!
» Cały artykuł: 'SkillCannon, tj Skullcannon of Khorne'
   Opublikował: Loke    Zobaczyło: 1532 osób    Dział: WFB - Demony Chaosu    Kategoria: Fotostory    

   Butcher, czyli ooops I did it again!    poniedziałek, 19 sierpnia 2013
Przerwa pomiędzy moim ostatnim wpisem a dzisiejszym była długa, o wiele za długa. Nie był to okres hobbystycznie martwy, bo coś się w tym czasie zakupiło, pomalowało, wziąłem udział ogrami w kilku turniejach, a na półeczce przybyło trofeów. Jako że w mojej obecnej armyliscie wykorzystuje aż 5 herosów, w tym 2óch Butcherów, więc pojawił się deficyt, bo jeden z moich Rzeźników powędrował do Belgii. Trzeba było sobie kupić/zrobić nowego. Stworzenie poprzedniego modelu dało mi tyle frajdy, że postanowiłem jeszcze raz zebrać trochę bitsów, GSu, i ze zwykłego ogra zrobić Butchera. Oto efekty:
» Cały artykuł: 'Butcher, czyli ooops I did it again!'
   Opublikował: Loke    Zobaczyło: 1702 osób    Dział: WFB - Ogry    Kategoria: Fotostory    

   LotR - Isengard    sobota, 23 marca 2013
To dopiero była armia! Hordy zakutych w pancerze Uruk - Hai maszerujących na Helmowy Jar. Miałem naprawdę sporo figurek, część niestety już nie zostanie umieszczona na stronie bo została dawno temu sprzedana(m.in. zajebisty Troll Isengardu). Ale nie ma co płakać. Sporo Modeli jeszcze zostało i oto je przedstawiam.
» Cały artykuł: 'LotR - Isengard'
   Opublikował: wulu    Zobaczyło: 2631 osób    Dział: Z dupy    Kategoria: Fotostory    

   LotR - Rohan    piątek, 22 marca 2013
Teraz z trochę innej beczki. W ramach odpoczynku od Młotka, zaczynam cykl artów z figsami z systemu LotR, w który to graliśmy kiedyś zanim nastała era battla. Modele poszły w odstawkę zamknięte w przeróżnych kartonach i walizkach, aż postanowiłem je odkurzyć a nawet pomalować! Miła odmiana. Skalą są mniejsze, ale jakże szczegółowe! Potrzeba jeszcze większej precyzji więc trzęsące się ręce alkoholika nie są pożądane;)
» Cały artykuł: 'LotR - Rohan'
   Opublikował: wulu    Zobaczyło: 1753 osób    Dział: Z dupy    Kategoria: Fotostory    

   Łucznicy    wtorek, 19 marca 2013
Od lat skrywany ropień zazdrości o elfickie skirmisze Wuliona w końcu pękł. Oto światło dzienne ujrzał kolejny core Imperium z wyjątkową jak na tę armię zasadą specjalną: Harcownicy - a po awansie do rangi Myśliwych dorzucona zostaje zasada Zwiadowcy.
» Cały artykuł: 'Łucznicy'
   Opublikował: orth    Zobaczyło: 1627 osób    Dział: WFB - Imperium    Kategoria: Fotostory    

   Dungeoneer - Krypta Przeklętych    środa, 30 stycznia 2013
Dungeoneer to seria zestawów, które można łączyć lub grać w nie pojedynczo. Grać można w dwie lub kilka osób. Istnieją zestawy normalne i tzw epickie, czyli o wyższym stopniu trudności. Groźniejsi przeciwnicy, ale też bohaterowie mogą awansować na wyższe poziomy. Poniższą recenzję piszę w oparciu o jeden z zestawów normalnych: Kryptę Przeklętych.
» Cały artykuł: 'Dungeoneer - Krypta Przeklętych'
   Opublikował: wulu    Zobaczyło: 2967 osób    Dział: Planszówki    Kategoria: Recenzje    

    123456789101112131415161718   >